Senior Python Developer

"Velem együtt most közel 1600 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.
A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben,  számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet a kollégáim vagy én teszteltünk, fejlesztettünk. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1600-an vagyunk, és tovább bővülünk - Tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Tapasztalt vagy a szoftverfejlesztésben és az architektúrában? Ha meghallod: Python, megdobban a szíved?

Ez a pozíció akkor neked való. Ha szeretsz kódolni, de mélyebb ismeretekre is szert tettél, szívesen várunk a csapatunkban.

Egy Siemens frekvenciaváltókhoz kifejlesztett integrációs teszteket koordináló szoftver fejlesztésében számítanánk a segítségedre. A csapatban mentori szerepet is be kellene töltened a két fejlesztő kolléga mellett.

A termék már készen van, nem a nulláról kellene kezdeni, inkább felülvizsgálni az architektúrát és tanácsot adni a további irányra – valamint segíteni a kivitelezésben.

A termékkel kapcsolatban tervben van a Machine Learning, valamint felhő alapú megoldások bevezetése is – ha érdekel a terület, számítunk rád!

A későbbiekben egy új szoftver koncepció lerakásában is számítunk a segítségedre majd.

Legyél egy vidám, összetartó csapat része – legyél te a TestFactory Software Architectje!

Budapesti telephelyünkre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Python Developer

Elvárások:

  • Legalább 2-3 éves python programozási tapasztalat.
  • Komplex szoftverek fejlesztésében szerzett tapasztalat.
  • Barátságos és csapatjátékos személyiség.

Előnyök:

  • Tapasztalat webapplikáció fejlesztésében: HTML5, CSS3, JavaScript, SQL, SOAP/REST/JSON, jQuery, Bootstrap, előny: Vue vagy Angular vagy React
  • Tapasztalat Django frameworkben. Ha nem: Bármilyen webes frameworkben, úgy mint Flask, ASP.NET
  • Jártasság statisztikában, machine learningben, és neurális hálókban.
  • Lehetőleg szoftverfejlesztéshez köthető egyetemi diploma.

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Nagyvállalati know-how elsajátítása, tapasztalt mentorok a betanulás során
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Új technológiák készségszintű elsajátítása
  • Agilis környezet, munkamódszerek
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 (70) 399-9126 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ