Technical Subteam Lead (ipari automatizálás)

"Velem együtt több mint 1600 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Több mint 1600-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Technical Subteam Lead (ipari automatizálás)

Beágyazott rendszereket kutató, fejlesztő csapatunk CNC vezérlőkhöz
alkalmazásokat készít, integrál és tesztel speciális real-time operációs
rendszeren és beágyazott Linux rendszeren.

Feladatok:

  • 6 fős, szerszámgépekhez kapcsolódó funkciókat fejlesztő csapat vezetése agilis módszertanok alkalmazásával

  • együttműködés, szakmai egyeztetés a németországi/magyarországi fejlesztő csapattal

  • ügyféligények feldolgozása (funkciófejlesztés, hibajegyek)

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (villamos-, gépész-, mechatronikai mérnöki)

  • programozási gyakorlat beágyazott rendszereken

  • német nyelvtudás tárgyalási szinten

  • tanulási és utazási hajlandóság

  • csapatvezetői tapasztalat

  • analitikus gondolkodás, proaktivitás, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • angol nyelvtudás tárgyalási szinten

  • Agilis SW fejlesztési metodológiák ismerete

  • OOP ismeretek

  • Script nyelvismeret (tcl/tk, perl)

  • Automatizálástechnikai érdeklődés

  • Ipari automatizálás területén szerzett tapasztalat

  • CNC technológiai ismeretek

  • PLC programozási tapasztalat

  • Szoftverfejlesztési gyakorlat real-time vagy soft-realtime rendszerekben

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzám bizalommal a következő telefonszámon: +36 70 519 6350

REGISZTRÁCIÓ