HR gyakornok Learning and Development csapatba

Budapesti irodánkba, jó hangulatú HR csapatunkba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Tréninghez kapcsolódó teljes körű adminisztráció

  • Kötelező oktatások szervezése a belépő kollégáknak

  • Belső oktatások szervezése saját trénerekkel

  • Tanulmányi szerződések és tanúsítványok készítése, adminisztrációja

  • Tréning tervezés támogatása tréningkatalógus és egyéb adatbázisok adatainak aktualizálásával

  • Kapcsolódó belső szoftverek kezelése

  • Tréningek szervezése (kapcsolattartás a kollégákkal,meghívó kiküldése, kommunikáció)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (aktív hallgatói jogviszony)

  • Proaktív szemlélet

  • Erős problémamegoldási képesség

  • Kiváló kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Képzésszervezés területén szerzett tapasztalat

  • Humán erőforrás vagy andragógia területen folyó tanulmányok

  • Angol és/vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Modern, innovatív munkakörnyezet fiatal, dinamikus csapatban

  • Stabil, multinacionális háttér, gazdaságilag biztos jövőkép

  • Szakmai kihívások, továbbfejlődési lehetőség

REGISZTRÁCIÓ