Hajtástechnikai gyakornok

"Velem együtt most közel 1600 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1600-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti irodánkba, fiatalos, dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Mérnöki üzembehelyező szoftverek tesztelése.

Automatizált és manuális tesztek futtatása.

Agilis módszertanú tesztelői csapatban aktív részvétel.

Részvétel a SIEMENS legkorszerűbb hajtástechnikai rendszereinek fejlesztésében.

Elvárások:

Szakirányú felsőfokú (villamosmérnöki, mérnökinformatikusi, mechatronikus mérnöki) aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony.

Minimum 20 óra /hét vállalása.

Hajtástechnikai alapismeretek.

Alapszintű programozási ismeretek.

Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás.

Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy.

Csapatszellem, tolerancia.

Előny:

SIEMENS SINAMICS rendszerek ismerete.

SIMATIC S7 rendszer alapszintű ismerete.

TIA Portal rendszer alpszíntű ismerete.

Rendszerszemlélet.

Agilis fejlesztési metodológiák ismerete.

Nyitottság a német nyelv és munkakultúra iránt.

Rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés.

Jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz.

Tanulhatsz tapasztalt kollégák mellett.

Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz.

Kellemes munkakörnyezetben dolgozhatsz.

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 70 519 6409 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ