C++ fejlesztő gyakornok SINUMERIK HMI területre

Léteznek munkagépek, amelyek olyan precíz megmunkálást tesznek lehetővé, hogy ballisztikus rakéta alkatrészek gyártására is alkalmasak, így a technológia biztonsági szempontból megkülönböztetett figyelmet élvez.
Ennél kicsit kézzelfoghatóbb feladatuk a prémium fogyasztási cikkek gyártása, mint amilyen az iPhone vagy a Macbook is. Amikor a kezedbe veszel egy karcsú iPhone-t, gondolnád, hogy az elegáns, vékony fémházat egyetlen darab alumíniumból marják ki, így az sokkal robosztusabb és masszívabb, mint az öntött vagy préselt versenytársak? Ráadásul a technológia mikron nagyságrendű illesztési pontosságot biztosít.

A SINUMERIK termékcsalád feladata a munkagép vezérlése és a felprogramozás valamint az üzembe helyezés támogatása, egy szóval ez a komponens a gép lelke. Az üzembe helyezést támogató szoftverkomponenst fejlesztő csapatunk bővítéséhez  keresünk Budapestre új munkatársakat az alábbi pozícióba:

SINUMERIK HMI C++ fejlesztő gyakornok

Feladatok:

·         Szoftverfejlesztés C++-ban

·         A fejlesztő csapat munkáját segítő toolok fejlesztése, karbantartása

·         Tesztautomaták készítésének támogatása

Elvárások:

·         Folyamatban lévő nappali tagozatos felsőfokú tanulmányok (informatikus, villamosmérnök, vagy egyéb releváns szakon)

·         C++ fejlesztői tapasztalat

·         Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvismeret

·         Gyors, analitikus és kreatív gondolkodás, proaktív hozzáállás

·         Heti 20-30 óra vállalása

·         Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás

·         Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság

Amit kínálunk:

·         Betanulás tapasztalt kollégák mellett

·         Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel

·         Szakmai fejlődési lehetőség

·         Kellemes munkakörnyezet

REGISZTRÁCIÓ