Quality Management Commissioner (QMC)

"Velem együtt több, mint 1600 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1600-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Budapesti irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Quality Management Commissioner

Feladatok:

  • a napi minőségirányítási feladatok menedzselése az ágazat és a projektek mindenkori minőségirányítási céljainak elérése érdekében
  • szakmai kapcsolattartás a projektek vezetőivel, a csoportvezetőkkel és az ágazatvezetővel
  • a területhez tartozó kollégák számára tanácsadás, minőségügyi oktatás biztosítása
  • minőségügyi előírások készítése
  • a szükséges elemzések, jelentések elkészítése a projekt-, ágazatvezetés- és a felső vezetés számára, illetve az elemzések elkészítésének koordinálása
  • minőségbiztosítási utasítások, dokumentációk elkészítése
  • belső és külső auditokon való részvétel, intézkedések bevezetése, azok hatékonyságának visszamérése
  • közreműködés a belső auditok előkészítésében és lebonyolításában
  • a minőségbiztosítási és minőségirányítási folyamatok figyelemmel kísérése, fejlesztése
  • az ügyfél által előírt folyamatmodell, illetve a QM rendszer és az abban foglalt követelmények tanulmányozása
  • értékteremtő tevékenység belső szabályzatainak kialakítása, a minőség folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai/ minőségügyi végzettség
  • minőségbiztosítási és termelési területen szerzett tapasztalat (ISO9001 ismeret) VAGY minőségirányításban és folyamatfejlesztésben szerzett gyakorlat
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás, írásban és szóban
  • MS Office ismeretek
  • jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • önálló és csapatmunkára való képesség
  • konfliktuskezelés, jó szervezőkészség, kezdeményezőkészség, kreativitás

Előny:

  • szoftverfejlesztési/-tesztelési tapasztalat
  • ISTQB, CMMI, TMMI, TPI next modellek ismerete,
  • V-Modell, Agile, Scrum, Lean metodológiák ismerete
  • Rational ClearCase / ClearQuest / Microsoft Team Foundation Server / SharePoint
  • belső auditori gyakorlat
  • agilis projektben való tapasztalat
  • projektmenedzsment tapasztalat

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ