PO Cloud területen (MindSphere alkalmazásfejlesztés) (KA180529BF)

"Velem együtt most közel 1600 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára több mint 1600-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti irodánkba, felhő alapú alkalmazások és szolgáltatások fejlesztésére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Product Owner (Cloud alkalmazásfejlesztés)

Feladatok:

  • Az ügyféligények alapján feladatok definiálása a fejlesztőknek

  • A fejlesztői csapat támogatása, backlog aktualizálása és priorizálása

  • Feature és user story létrehozás

  • Követelmények adminisztrálása

  • Kapcsolattartás az ügyféllel

  • Elkészült termékverzió új funkcionalitásainak bemutatása, demonstrálása az ügyfélnek

  • Új projektmegkeresésekről való tárgyalás az ügyféllel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban

  • IoT/WoT domain ismerete, domain-ben szerzett fejlesztői vagy PO szerepkörben felépített tapasztalat

  • Erős érdekérvényesítési, konfliktuskezelési és kommunikációs készség

  • Döntéshozatali képesség

  • Magasfokú önállóság

  • Előadói, prezentációs készség

  • Agilis szoftverfejleszésben szerzett tapasztalat, agilis módszertan ismerete

Következő technologiák, keretrendszerek, domain-ek ismerete:

  • Cloud tapasztalat (MindSphere, AWS, Azure)

  • Adatbázis technológiák ismerete

  • Programozási nyelvek ismerete (Java, Javascript, Go)

  • Work item tracker-ek ismerete (Jazz, Jira, TFS)

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz

  • Tanulhatsz a tapasztalt kollégák mellett

  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz

  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre

  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked

  • Továbbképzéseken vehetsz részt

REGISZTRÁCIÓ