VMware and Windows Server Specialist

"Velem együtt több, mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1400-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Budapesti vagy miskolci irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Virtuális szerver infrastruktúra üzemeltetése (VMware illetve Hyper-V alatt futó Windows szerverek)

  • System Center üzemeltetési feladatok

  • IT folyamatok támogatása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett 2 éves tapasztalat

  • Windows Server ismeretek

  • Microsoft System Center termékcsalád ismerete.

  • Angol és/vagy németnyelv-tudás írásbeli és szóbeli középfok, aktívan használt szóban és írásban

  • Határozott személyiség

  • Ügyfélorientált hozzáállás, szolgáltatói szemlélet, jó kommunikációs készség

  • Jó problémamegoldó készség

  • Dokumentáció készítési jártasság

  • Rugalmasság, terhelhetőség

Előny:

  • MCSA: Windows Server 2012 vagy 2016

  • VMware vSphere ismeretek

  • Hyper-V ismeretek

  • System Center Orchestrator ismerete

  • Aktív ismeretek Powershell szkriptek készítésében

  • ITIL v3 alapú működési modell ismerete

  • SQL/MySQL ismeretek

  • Cisco hálózati ismeretek

  • Linux ismerete

  • OTRS ismerete

  • Zabbix felügyelő rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos és kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz, rengeteg tanulási, tapasztalatszerzési lehetőséggel

  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz

  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre

  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked

  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 70 519 6405 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ