C# tesztautomatizáló - gyakornok (HP20181016CsM)

Feladatok:

·         Automatizált tesztesetek implementálása C# nyelven a SIEMENS legkorszerűbb hajtástechnikai rendszereihez (mozgásvezérlő hardverek és hozzátartozó mérnöki szoftverkörnyezet)

·         Tesztkörnyezet és tesztautomatizálási keretrendszer továbbfejlesztése, karbantartása

·         Agilis módszertant követő fejlesztői csapatmunkában való aktív részvétel, szakmai egyeztetés

·         Intenzív kapcsolat magyar és külföldi kollégákkal, napi kommunikáció angol nyelven

Elvárások:

·         Folyamatban lévő szakirányú felsőfokú (mérnöki, informatikus) tanulmányok (aktív hallgatói jogviszony), szoftverfejlesztői szemlélet

·         Programozási alapismeretek, C# nyelv ismerete

·         Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban

·         Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet

·         Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás

·         Csapatmunkára való elkötelezettség

·         Tanulási hajlandóság

Előnyök:

·        Automatizálási technológiák iránti érdeklődés

·         Script írásban szerzett tapasztalat (pl.: PowerShell, batch fájlok)

·         Jó kommunikációs készség

·        Microsoft Team Foundation Server (vagy egyéb verziókövető rendszer) ismerete

·         Szoftverfejlesztési és -tesztelési módszertanok ismerete

Amit kínálunk:

·         Agilis alapelveket követő csapatban dolgozhatsz nemzetközi környezetben

·         Kész betanulási tervvel várunk, aminek végrehajtásában tapasztalt projekttárasaid segítenek

·         Diplomád megszerzését követően nálunk maradhatsz teljes állásban, majd felépítünk számodra egy lehetséges karrier utat, előrehaladásodat pedig folyamatosan követjük

·         Továbbképzéseken és számos fakultatív szakmai programon vehetsz részt

·         Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

REGISZTRÁCIÓ