HR gyakornok (HP181010GYÁ)

"Velem együtt most közel 1500 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.
A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, 20 évvel ezelőtt. Mára közel 1400-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti, XI. kerületi irodánk HR osztályára keressük új csapattagunkat, aki szívesen csatlakozik negyedik kollégaként a HR Business Partneri subteamünkhöz.

HR Business Partner gyakornok

Amit biztosan tudunk kínálni Neked

  • átfogó rálátást és tapasztalatot szerezhetsz Magyarország vezető szoftverházának belső HR folyamatainak működéséről,

  • munkád során lesznek heti/havi rendszeres feladataid, de évszaktól függően belelátsz majd egyéb projektekbe amelyek abszolút garantálják a változatosságot a mindennapokban,

  • azt tudnod kell, hogy a munkaköröd többnyire adminisztratív, de az csak rajtad áll hogy mennyi kapcsolattartást, kommunikációt viszel be a mindennapjaidba,

  • önállóságot és szabadságot, mivel mi mindannyian agilis világban dolgozunk,

  • senior, széles tapasztalattal rendelkező kollégákkal dolgozhatsz közvetlenül, akiktől sokat tanulhatsz.

Feladatok

  • elemzések, prezentációk, riportok készítése a szervezet egészére vonatkozóan munkaerőmozgás, megtartás témakörökben,

  • új belépők orientációs napjának támogatása, az eseménnyel minőségbiztosítási folyamat lekövetése,

  • céges rendezvények (evoCamp) és az egészségprogram szervezésében való részvétel,

  • 360 fokos felmérésben való segítségnyújtás,

  • egyéb szezonális szervezési és adminisztatív feladatok ellátása.

Amivel rendelkezned kell

  • HR terület iránti érdeklődés, lelkesedés és motiváció,

  • a következő 1 évben rendelkezned kell olyan diák jogviszonnyal, ami lehetővé teszi a diákszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatást,

  • mivel bizalmas információkhoz fogsz hozzáférni, ezért elvárjuk az ehhez szükséges érettséget,

  • analitikus gondolkodás, precíz munkavégzés, belső igény innovatív-új megoldások megalkotására,

  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,

  • heti min 25 óra munkavégzés.

Előny

  • legalább fél éves munkatapasztalat irodai környezetben.

REGISZTRÁCIÓ