Team Manager

Szeretnél egy csapatot vezetni, amely a legkorszerűbb orvosi szoftverek fejlesztésén keresztül egy egészségesebb jövő létrehozásában vesz részt?

A világ élvonalába tartozó radiológiai diagnosztikai és terápiás megoldásaink évente számtalan ember életét mentik meg vagy teszik könnyebbé. A budapesti és miskolci irodánkban összesen több, mint 200 munkatársunk által készített szoftverek a Siemens radiológiai berendezéseit látják el olyan funkcionalitással, amely az orvosok napi munkáját teszik sokkal hatékonyabbá. Ezek a megoldások az informatika legkorszerűbb technológiáit állítják a pontos diagnosztika és az eredményes gyógyítás szolgálatába.

Budapesti irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kb. 25 fős csapat vezetése

  • Csapattagok mentorálása / coachingja, motivációjuk követése és növelése

  • A csapat tudásának folyamatos fejlesztése

  • A csapattagok teljesítményének menedzselése, célok kitűzése és követése

  • Fair kompenzációs csomagok előkészítése

  • Új kollégák kiválasztása

  • A csapat képviselete a menedzsment és más csapatok felé

  • Együttműködés erősítése (csapaton belül és csapatok között is)

  • Csapat életének adminisztrációja (munkarend, szabadságok, utazások, engedélyezés, jelentések)

  • Ügyfélkapcsolatok ápolása

  • Együttműködés Product Owner, Scrum Master és Architekt kollégákkal

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség

  • Min. 2 év vezetői tapasztalat

  • Folyékony angol vagy német nyelvtudás

  • Agilis módszertan ismerete

  • Stratégiai és analitikus gondolkodás

  • Stresszkezelő képesség

  • Nyitottság a dinamikusan változó folyamatosan fejlődő környezetre

  • Proaktivitás, erős önképzési hajlandóság

Előny:

  • Csapat felépítésében szerzett tapasztalat

  • Scrum Master vagy Product Owner tapasztalat

Amit kínálunk:

  • A jövő egészségügyi IT megoldásainak építésében közreműködhetsz

  • Európa vezető ipari konszernjének stratégiai témáján dolgozhatsz

  • Tőkeerős nemzetközi cégcsoport tagjává válhatsz

  • Vonzó juttatási csomag

  • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ