IT Recruiter

"Velem együtt több mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Több mint 1400-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Gyere hozzánk Recruiternek, ha egy jókedvű csapat (10 fő) tagjaként szeretnél teljes felelősséget kapni az end-to end recruitmentben Magyarország vezető szoftver házában. Igaz sokféle pozícióra keresünk (C#, C++, Java, Embedded C, Test, PLC…), de hozzád ezek közül csak bizonyosak tartoznának. Lenne gyakornok segítséged, de a sourcingban egyedül kellene megcsillantanod a tehetségedet. Hogy ebben motiváljunk, a próbaidő letelte után hetente lehetsz egy napot home office-ban is. Klasszikus recruiteri munka egy igazán emberközpontú környezetben. Ha pont ezt keresed, várunk Téged:

Főbb feladatok:

  • Szoros, napi kapcsolatot fogsz tartani az új kollégát kereső team menedzserekkel. Felveszed velük a kapcsolatot a felmerülő igény esetén, amikor egyeztetitek, hogy pontosan kire van szüksége, ezt követően neki küldöd át a jelölteket, vele interjúztatsz, értékelitek a jelölteket és segíted őt a napi toborzáshoz kapcsolatos teendőiben

  • Álláshirdetéseket fogsz készíteni, azokat kihelyezni különböző oldalakon

  • Erős sourcing tevékenységet fogsz folytatni, hogy különböző csatornákon felkutassad a megfelelő kvalitású jelölteket

  • Te szervezed a személyes interjúkat, azokon pedig képviseled a HR-t, vezeted az interjúzási folyamatot

  • Részt veszel a jelöltértékelésben, illetve az ajánlatok kiadása a megfelelő jelöltek számára a Te feladatod.

  • A fentieket mind dokumentálod és igény szerint riportokat készítesz ezekről

  • Részt veszel állásbörzéken, képviseled az evosoftot

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó esetben van 2 év toborzás-kiválasztásban szerzett tapasztalatod. Még jobb esetben már IT Recruitmentben is dolgoztál

  • Van gyakorlatod sourcolásban, direkt keresésben és szívesen is csinálod ezt, nálunk kelleni fog

  • Széleskörű piaci ismeretekkel, kapcsolati hálóval rendelkezel

  • Szakirányú végzettséged van (HR vagy IT)

  • Folyékonyan beszélsz angolul és/vagy németül

  • Könnyen teremtesz kapcsolatot, jól kommunikálsz, mint a jelöltekkel, mint a vezetőkkel, akikkel napi kapcsolatban vagy a kiválasztási folyamat során

  • Legyél magabiztos, lelkes, önálló és motivált, szeresd a recruiteri feladataidat

  • Jó a munkabírásod, hiszen éves szinten több, mint 300 új kollégát veszünk fel

Amit kínálunk:

  • Olyan munkakört, amelyben igazán hatással vagy az üzleti céljaink elérésére, nélküled nem megy a növekedésünk

  • Továbbképzéseken vehetsz részt, pl. olyan infókat szerezhetsz az agilis módszertanról, az ipari automatizálás 4.0-ról, ami segíti későbbiekben munkádat és szélesíti látókörödet

  • Biztos munkahely, jó környezet, kikapcsolódásként ping-pong, csocsó, meg a szokásos :)

  • Kellemes munkakörnyezetben, biztos munkahelyen dolgozhatsz

  • Próbaidő után heti egy home office lehetőség a sourcolásra

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 70 399-9127 telefonszámon

REGISZTRÁCIÓ