Embedded software tester trainee - Beágyazott szoftvertesztelő gyakornok (IM180627CSZS)

Budapesti telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Beágyazott szoftvertesztelő gyakornok

Feladatok:

  • Elektromos és hibrid járművek beágyazott hajtástechnikai rendszerének tesztelése
  • Manuális és automatizált tesztelés
  • Részvétel szakmai megbeszéléseken
  • Aktív kapcsolattartás fejlesztőkkel
  • Agilis csapatban való aktív részvétel

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú műszaki tanulmányok
  • Tanulási hajlandóság
  • Angol vagy német nyelvtudás kommunikációs szinten
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás
  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság

  • Autóipari kommunikációs hálózatok és diagnosztikai protokollok ismerete
  • Jártasság verziókövető rendszerek használatában
  • Hajtástechnikai ismeret
  • Script nyelvek ismerete
  • AUTOSAR szabvány ismerete
  • ISO26262 szabvány ismerete
  • Második idegen nyelv ismerete (német vagy angol)

Amit kínálunk:

  • Betanuló anyagaink és videóink segítségével elsajátíthatod tooljaink használatát és a tesztelés alapjait
  • Mentorod segít kérdéseidben és segíti betanulásod
  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

REGISZTRÁCIÓ