Vállalati ingatlanüzemeltetési menedzser/Corporate Facility Manager (határozott időre: 2021 januárig)

"Velem együtt több, mint 1400 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1400-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Budapesti irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Corporate Facility Manager (2021 januárig szóló határozott időszakra)

Feladatok:

  • A telephelyek irodaterületein a napi üzemeltetésé koordinálása
  • Bérleményen belüli javítási munkálatok koordinálása, felügyelete
  • Költözések, bútorozás szervezése
  • Kommunikáció az épületek üzemeltetőivel
  • Üzemeltetési költség elszámolások kontrollja
  • Alvállalkozói ajánlatok bekérése, értékelése, javaslattétel
  • Bérlemény kialakítási munkák szakmai felügyelete, riportálása
  • A teljes tevékenységhez tartozó adminisztráció ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Épületüzemeltetési tapasztalat
  • Épületgépészeti berendezések ismerete
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs képesség
  • Konfliktuskezelés
  • Precizitás
  • Önállóság

Előny:

  • Pénzügyi ismeretek
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelmet és vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Mobiltelefon, laptot
  • Kötetlen munkarendben dolgozhatsz
  • Szakmai és nyelvi továbbfejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Határozott időre szóló szerződés (2021 januárig)

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ