Scrum Master SINUMERIK területre

"Velem együtt több, mint 1600 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Mára több, mint 1600-an vagyunk és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!"

Budapesti irodánkba dinamikusan növekvő csapatunkhoz keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Scrum Master, Sinumerik

Mond neked valamit a Sinumerik? Vagy CNC vezérlés? Vagy additív gyártástechnológiák? Hamar találhatsz ehhez a neten lenyűgöző videókat. Ezekhez mind mind szoftverek kellenek. Szoftverek kellenek a tervezéshez, a gépek vezérléséhez, de a gépek összekonfigurálásához is, az azokban levő önállóan is komplex összetevők összehangolásához, paraméterezéséhez. Ez olyan terület, ahol a szoftverek nem helyettesítik, hanem támogatják az emberi kreativitást, alkotó munkát.

Gyere, csatlakozz hozzánk és hozzájárulhatsz az egyre jobb gépek kialakításához az ahhoz szükséges szoftverek megalkotásával és ezzel olyan alkatrészek elkészítéséhez, amiről pár éve nem is mertek álmodni a tervezők, de még te sem mint vásárló.

Feladatok:

  • Fejlesztő csapat (SCRUM Team) munkájának szervezése, Scrum Masterként
  • Agilis ceremóniák megszervezése, moderálása, a Scrum csapat belső folyamatainak optimalizálása
  • Szaktudásod folyamatos fejlesztése, a csapat munkájának támogatása
  • A Product Ownerrel és a németországi fejlesztői csapat képviselőivel való szoros együttműködés, szakmai egyeztetés

Elvárások:

  • Kommunikációképes német vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Scrum Masterként szerzett tapasztalat
  • Csapatmunkára való hajlam, rugalmasság, szervezői készség
  • Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás, proaktivitás
  • Tanulási hajlandóság

Előny:

  • Német nyelvismeret
  • Qt ismerete
  • Python ismerete
  • Ipari automatizálás területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés az ipari automatizálás egyik vezető projektjén
  • Változatos HW-környezet
  • Stresszmentes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Nemzetközi környezetben dolgozhatsz
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk
  • Rendszeres szakmai továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 30 548 9994 telefonszámon.

REGISZTRÁCIÓ