C++ szoftvermérnök orvostechnológiai területen

Budapesti telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

C++ szoftvermérnök orvostechnológiai területre

Feladat:

  • Orvosi röntgenberendezések PC alapú vezérlő- és képalkotó szoftverének karbantartása: hibafelderítés, javítás, fejlesztés, tesztelés, dokumentáció
  • A berendezések működésének és a kapcsolódó klinikai folyamatoknak a megismerése

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • A C++ programozási nyelv legalább középszintű ismerete
  • Szakirányú felsőfokú (informatikus vagy villamosmérnök) végzettség
  • Általános mérnöki szemlélet
  • Analitikus gondolkodás
  • Fejlett rendszerszemlélet
  • Precíz, önálló munkavégzési képesség
  • Utazási hajlandóság (időszakosan, egy-két hetes németországi munkavégzés)

Előnyök:

  • Hiba és verziókövető eszközök ismerete
  • Orvosi képalkotó szoftverek terén szerzett tapasztalatok
  • Általános szervíztapasztalatok
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz
  • Betanulhatsz tapasztalt kollégák mellett
  • Fiatal, dinamikusan fejlődő csapat része lehetsz
  • Kellemes munkakörnyezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz
  • Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre
  • Vonzó juttatási csomagot ajánlunk neked
  • Továbbképzéseken vehetsz részt

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzám bizalommal a következő telefonszámon: +36 70 519 6405

REGISZTRÁCIÓ