Application development feature group leader – Applikáció fejlesztés szakmai vezető

"Velem együtt több mint 1500 informatikus és mérnök gondolja úgy, hogy az evosoft csapatában van a helyünk. Budapesten, Miskolcon és Szegeden dolgozunk, olyan szoftvereket írunk, amelyek avatatlan szem számára sokszor láthatatlanul, de mégis - alapjaiban határozzák meg az életünket.

A mi szoftvereinkkel találkozhatsz a legnagyobb orvostechnikai berendezésekben, számtalan vasútvonalon, a legnagyobb autógyárak automatizálási rendszereit is a mi kódunk mozgatja, sőt már az elektromos autókban is ott vagyunk. Az ipar szinte minden területén fut olyan program, amelyet én vagy a kollégáim teszteltek, fejlesztettek. Az evosoft, teljes nevén az evosoft Hungary Kft. 3 fővel indult, több mint 20 évvel ezelőtt. Több mint 1500-an vagyunk, és tovább bővülünk - tarts Te is velünk!

Tudom, hogy nehéz döntés előtt állsz, de hadd segítsek: nézz rá a honlapunkra, rögtön a címlap jobb oldalán (mobilról nézve alul) találsz két videót. Ezeket mi készítettük, rólunk szólnak, nézd meg őket!"

Budapesti telephelyünkre keresünk új kollégát az alábbi pozícióba:

Nekünk szenvedélyünk az autóipar. Fontos, hogy komplex, kihívást jelentő technológiával dolgozhatunk. Örülünk, hogy munkánkkal hozzájárulunk a természet és környezetünk védelméhez. És Te?

Stabil törzsgárdával rendelkező elektromos hajtás vezérlés fejlesztő csapatunk szépen gyarapszik, és a vezető fülkében kiadó egy ülés sportkormánnyal...

Olyan autóiparban jártas szakmai vezetőt keresünk, aki ismeri a modern elektromos hajtástechnikai vezérlés software megoldásait, azok fejlesztési módszertanait, kimagasló kommunikációs készségekkel rendelkezik, és precízen szállítja az eredményeket.

Feladatok:

  • Járművek elektromos hajtásvezérlésének software oldali megvalósítása

  • Közel 10 fős software csapat szakmai vezetése

  • Vevői igények pontos végrehajtása, a potenciális akadályok felismerése, a software minőségének biztosítása

  • Agilis csapatban való aktív részvétel, együttműködés más domain-ekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség

  • Angol vagy német nyelvtudás tárgyalási szinten

  • Tapasztalat beágyazott rendszerekkel

  • MATLAB/Simulink/Targetlink toolchain ismerete

  • Hajtástechnikai ismeret

  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, agilis hozzáállás

  • Önálló és csapatmunkára való hajlam, rugalmasság​

Előny:

  • Második idegen nyelv ismerete (német vagy angol)

  • ISO26262 szabvány ismerete

  • Autóipari kommunikációs hálózatok és diagnosztikai protokollok ismerete

  • ASPICE modell ismerete

  • AUTOSAR szabvány ismerete

Jelentkezéshez kattints a következő linkre: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a +36 70 519 6337 telefonszámon

REGISZTRÁCIÓ