C++ fejlesztő SINUMERIK területre (HP20180322PT)

C++ fejlesztő, Sinumerik

Mond neked valamit a Sinumerik? Vagy CNC vezérlés? Vagy additív gyártástechnológiák? Hamar találhatsz ehhez a neten lenyűgöző videókat. Ezekhez mind mind szoftverek kellenek. Szoftverek kellenek a tervezéshez, a gépek vezérléséhez, de a gépek összekonfigurálásához is, az azokban levő önállóan is komplex összetevők összehangolásához, paraméterezéséhez. Ez olyan terület, ahol a szoftverek nem helyettesítik, hanem támogatják az emberi kreativitást, alkotó munkát.

Gyere, csatlakozz hozzánk és hozzájárulhatsz az egyre jobb gépek kialakításához az ahhoz szükséges szoftverek megalkotásával és ezzel olyan alkatrészek elkészítéséhez, amiről pár éve nem is mertek álmodni a tervezők, de még te sem mint vásárló.

Feladatok:

  • Szerszámgépekhez és automatizáláshoz kapcsolódó desktop alkalmazás fejlesztése
  • Jó minőségű, karbantartható kód előállítása a Clean Code elvek betartása mellett
  • Szaktudásod folyamatos fejlesztése és tudásod megosztása a csapaton belül
  • A teljes fejlesztési életciklusban való aktív részvétel
  • A németországi ügyfelekkel és kollégákkal való együttműködés
  • Részvétel innovatív módszertanok, csoport technikák tesztelésében, bevezetésében

Elvárások:

  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet, jó problémamegoldó készség
  • C++ nyelv ismerete
  • Nem ijedsz meg, ha Linuxhoz is kell nyúlni
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás
  • Csapatmunka
  • Tanulási hajlandóság

Előny:

  • Láttál már C# -ot is
  • Design Patterns ismeretek
  • Microsoft Team Foundation Server és/vagy ClearCase ismerete
  • Agilis fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Ügyfélorientáltság
  • Német nyelvtudás
  • DevOps látásmód

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatokon dolgozhatsz nemzetközi környezetben
  • Tanítunk, de tanulnod is kell. Tapasztalt kollégáink segítenek.
  • Továbbképzéseken és szakmai programokon vehetsz részt
  • A csapatot veled alakítjuk, nem helyetted. Számítunk rád.
  • Kellemes környezetben és biztos munkahelyen dolgozhatsz

Lehetőséget kaphatsz nemzetközi tapasztalatszerzésre

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzám bizalommal a következő telefonszámon: +36 70 519 6405

REGISZTRÁCIÓ