Chief Architect (C++) SINUMERIK HMI területre (HP20171119PT)

Chief Architect (C++) SINUMERIK HMI

Léteznek munkagépek, amelyek olyan precíz megmunkálást tesznek lehetővé, hogy ballisztikus rakéta alkatrészek gyártására is alkalmasak, így a technológia biztonsági szempontból megkülönböztetett figyelmet élvez.
Ennél kicsit kézzelfoghatóbb feladatuk a prémium fogyasztási cikkek gyártása, mint amilyen az iPhone vagy a Macbook is. Amikor a kezedbe veszel egy karcsú iPhone-t, gondolnád, hogy az elegáns, vékony fémházat egyetlen darab alumíniumból marják ki, így az sokkal robosztusabb és masszívabb, mint az öntött vagy préselt versenytársak? Ráadásul a technológia mikron nagyságrendű illesztési pontosságot biztosít.

A SINUMERIK termékcsalád feladata a munkagép vezérlése és a felprogramozás valamint az üzembe helyezés támogatása, egy szóval ez a komponens a gép lelke. Az üzembe helyezést támogató szoftverkomponenst fejlesztő csapatunk bővítéséhez új munkatársakat keresünk budapesti telephelyünkre az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Részvétel a felhasználói követelmények specifikálásában, a megvalósítás ütemezésében, priorizálásában
  • A szoftver architektúra kialakítása, folyamatos fejlesztése, új komponensek tervezése - a funkcionális és nemfunkcionális követelmények figyelembevételével
  • Új funkcionalitások tervezése során a csapat támogatása architektúra szemszögéből
  • Kapcsolattartás a megbízóval (Siemens oldali architekt csapat, Product Management és Product Owner), opcionálisan architekt támogatás más telephelyen futó fejlesztésekhez
  • Szakmai iránymutatás, mentorálás

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus) végzettség
  • Haladó szintű német és/vagy angol nyelvtudás (B2)
  • Legalább 7 év szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat (C++)
  • Tapasztalat objektum orientált tervezés és fejlesztés terén (OOA, OOD, OOP)
  • Tervezési minták ismerete (Design Patterns), és azok gyakorlati felhasználásában szerzett tapasztalat
  • Tesztautomatizálás, ill. Test Driven Development területén szerzett tapasztalat
  • Alapos UML ismeretek

Előny:

  • Agilis szoftverfejlesztési tapasztalat (pl. SCRUM)
  • Csapatszellem, alkalmazkodó készség, döntési képesség
  • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt
  • Nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat
  • Széleskörű szakmai érdeklődés ill. tapasztalat a gépgyártás és ipari automatizálás területén
  • Siemens SIMUMERIK vezérlések ismerete

Jelentkezz az alábbi linkre kattintva: https://karrier.evosoft.hu/register

További kérdés esetén, fordulj hozzám bizalommal a következő telefonszámon: +36 70 519 6405

REGISZTRÁCIÓ